☻ Standardní otevírací doba | 8.00-16.30

Distributor, se kterým vytvoříte datovou síť dle vašich představ.

CEIT, spol. s r.o. je specializovaný český distributor materiálu pro datové, optické a telefonní sítě.

Produktové portfolio tvoří kvalitní produkty, které jsou vždy na nejvyšší úrovni a kopírují nejmodernější trendy našeho odvětví. Naše vlastní privátní značka CTnet tvoří produkty od desítek světově uznávaných tak i malých a progresivních výrobců. 

Cílem společnosti je zajisti pro naše zákazníky komponenty přesně dle jejich představ. Za necelých 30 let fungování společnosti jsme spolupracovali na celé řadě zajímavých a unikátních projektů a materiál jsme dodali na desetitisíce zakázek.

Dlouhodobě se snažíme rozvíjet obchodní spolupráci se svými zákazníky v České republice, Slovenské republice a dalších zemích převážně střední Evropy.

Naše hodnoty:

Ceníme si, Vás, zákazníků: Každého zákazníka si vážíme. Snažíme se sním budovat dlouhodobý obchodní vztah a poskytovat individuální přístup. 

Inovace: Neustále se snažíme držet krok s novými technologiemi v oblasti datových a optických sítí. Naše portfolio produktů tak neustále inovujeme.

Rodinné hodnoty: Víme, že kvalitní podporu poskytují jen nadšení zaměstnanci a efektivně se pracuje v menších týmech, a tak naši firmu tvoří jen malý počet zaměstnanců. 

Nejvyšší jakost, příznivá cena: Dbáme na vysokou kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.  Přitom zachováváme příznivou cenu pro zákazníka.