CTnet kabel FTP cat.6 drát LSZH (B2ca), 500m
Instalační kabel CTnet s bezhalogenním pláštěm je stíněný datový kabel kategorie 6 určený pro vnitřní aplikace a přenos všech vysokorychlostních protokolů až po Gigabit Ethernet 1000-BaseT. Kabel zaručuje šířku přenosového pásma 250MHz.
Vysokorychlostní protokoly Ethernet: 10-BaseT, Fast 100-BaseTX, Gigabit 1000-BaseT
Šířka přenosového pásma: 250MHz
Konstrukce kabelu: FTP
Typ pláště: oranžový bezhalogenní LSZH s třídou reakce na oheň B2ca
Vodiče kabelu: 100 % měděný drát 0,57mm (4x2x23AWG)
Standardy: ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D
Značení: po 1 metru na celé prodávané délce
Balení: dřevěná cívka 500m
Parametry
| Kategorie | Kategorie 6 |
|---|---|
| Stínění | Stíněný |
| Podporované protokoly | 100Base-T, 10Base-T, 1000Base-T |
| Šířka pásma | 250MHz |
| Průměr kabelu | 7,5mm |
| Typ a velikost vodiče | měděný drát, 0,57mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací | polyethylen, 1,15mm |
| Třída reakce na oheň, typ pláště | Dca, LSZH |
| Barva pláště |
|
| NVP | 66% |
| Poloměr ohybu | 10x průměr kabelu |
| Balení | 305 |
| Váha | 51,5 kg/km |
| Provozní teplota | -40°C až 70°C |
Ke stažení






