Výběr délky kabelu po rozkliknutí

684010

126 Kč bez DPH

Skladem Zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.

ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství (ks)
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Skladem 126 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Externí sklad - ověříme do 48hod 134 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Externí sklad - ověříme do 48hod 150,50 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Externí sklad - ověříme do 48hod 167,60 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 7m Externí sklad - ověříme do 48hod 195 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 10m Externí sklad - ověříme do 48hod 222,10 Kč
Konektor
ST LC
Kontaktujte nás!