CTnet

Kód produktu: 699010 Doprava a platba

510,90 Kčbez DPH, 618,19 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad - ověříme do 48hod Sledovat dostupnost - Zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.
ks
CTnet

Kód produktu: 699010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
510,90 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Skladem 520,40 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
537,40 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
549,40 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru LC, E2000