CTnet

Kód produktu: 689010 Doprava a platba

535,20 Kčbez DPH, 647,59 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad - ověříme do 48hod Sledovat dostupnost
ks
CTnet

Kód produktu: 689010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
535,20 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
545,60 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
581,40 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
603,30 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru LC, E2000