CTnet

Kód produktu: 636010 Doprava a platba

150,70 Kčbez DPH, 182,35 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem - Zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.
ks
CTnet

Kód produktu: 636010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel SC-LC 50/125 OM3 - Délka: 1m 1m Skladem 150,70 Kč
Optický patchkabel SC-LC 50/125 OM3 - Délka: 1m 2m Skladem 169,80 Kč
Optický patchkabel SC-LC 50/125 OM3 - Délka: 1m 3m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
198,20 Kč
Optický patchkabel SC-LC 50/125 OM3 - Délka: 1m 5m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
238,20 Kč
Optický patchkabel SC-LC 50/125 OM3 - Délka: 1m 10m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
303,60 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru SC, LC