CTnet

Kód produktu: 622010 Doprava a platba

102,50 Kčbez DPH, 124,03 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad - ověříme do 48hod Sledovat dostupnost - Zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.
ks
CTnet

Kód produktu: 622010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 1m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
102,50 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 2m Skladem 118,80 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 3m Skladem 139,40 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 5m Skladem 159 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 10m Skladem 207 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru SC