CTnet

Kód produktu: 642010 Doprava a platba

181,90 Kčbez DPH, 220,10 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad - ověříme do 48hod Sledovat dostupnost
ks
CTnet

Kód produktu: 642010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM4 - Délka: 1m 1m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
181,90 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM4 - Délka: 1m 2m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
218,90 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM4 - Délka: 1m 3m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
267,60 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM4 - Délka: 1m 5m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
345 Kč
Optický patchkabel  SC-SC 50/125 OM4 - Délka: 1m 10m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
460 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru SC