CTnet

Kód produktu: 624010 Doprava a platba

104,50 Kčbez DPH, 126,45 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem - Zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.
ks
CTnet

Kód produktu: 624010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel  ST-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 1m Skladem 104,50 Kč
Optický patchkabel  ST-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 2m Skladem 113 Kč
Optický patchkabel  ST-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 3m Skladem 139,40 Kč
Optický patchkabel  ST-SC 50/125 OM2 - Délka: 1m 5m Skladem 159 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru ST, SC