CTnet kabel UTP cat.6 drát PE venkovní jednoplášť, 305m
Venkovní instalační kabel CTnet 022700 je stíněný datový kabel kategorie 6 určený pro venkovní aplikace a přenos všech vysokorychlostních protokolů až po Gigabit Ethernet 1000-BaseT. Kabel zaručuje šířku přenosového pásma 250MHz.
Vodič: 99,97% měděný drát 0,57 mm
Páry: modrá / bílo-modrá, oranžová / bílo-oranžová, zelená / bílo-zelená, hnědá /bílo-hnědá
Stínění: stíněný FTP
Vnější plášť: UV stabilní černý PE
Průměr pláště: Ø 7.5 mm (± 0.5 mm)
Kategorie: Cat.6
Protokoly Ethernet: 10-BaseT, Fast 100-BaseTX, Gigabit 1000-BaseT
Šířka přenosového pásma: 250MHz
PoE: IEEE 802.3bt Type 1, Type 2, Type 3
Standardy: ISO/IEC 11801 Ed. 2.2:2002/A2:2010/C1:2011, ANSI/TIA 568.2-D (2018)
CPR: Fca
Značení: po 1 metru na celé prodávané délce
Balení: na dřevěné cívce 34,5cm x 36cm x 36cm (šířka/délka/výška) v délce 305m
| Kategorie kabeláže | Kategorie 6 |
|---|---|
| Stínění | Nestíněný |
| Podporované protokoly | 100Base-T, 10Base-T, 1000Base-T |
| Šířka pásma | 250MHz |
| Průměr kabelu | 7mm |
| Typ a velikost vodiče | měděný drát, 0,57mm AWG23 |
| Izolace a průměr vodiče s izolací | polyethylen, 0,98mm |
| Třída reakce na oheň, typ pláště | Fca, PE |
| Barva pláště |
|
| NVP | 66% |
| Poloměr ohybu | 10x průměr kabelu |
| Balení | 305 |
| Váha | 53 kg/km |
| Provozní teplota | -40°C až 70°C |




