CTnet kabel FTP cat.6A drát LSZH (B2ca), 305m
Datový kabel CTnet Cat.6A se stíněnými páry FTP a bezhalogenním pláštěm pro vnitřní datové, telekomunikační přenosy. Podporuje přenosové rychlosti 10 Gb/s na vzdálenost až 100 m. Šířka přenosového pásma dle ČSN EN 50173 500MHz.
Podporuje napájení po Ethernetu: PoE/PoE+/PoE++ (IEEE 802.3af/at/bt), včetně 4PPoE.
Měděné páry AWG23 typu drát. Stínění jednotlivých párů zajišťuje lepší oddělení párů pro čistší přenos signálu. Vnější bezhalogenní plášť LSZH v oranžové barvě s třídou reakce na oheň Bca-s1a,d0,a1.

Kabel je možné instalovat do kabelových žlabů, podhledů i pro skrytou montáž (pod omítku, do podlahy).
Vysokorychlostní protokoly Ethernet: 10-BaseT, Fast 100-BaseTX, Gigabit 1000-BaseT, 10 Gigabit 10000-Base-Tx
Napájení po Ethernetu: PoE/PoE+/PoE++ (IEEE 802.3af/at/bt), včetně 4PPoE
Šířka přenosového pásma: 500MHz
Konstrukce kabelu: F/UTP
Typ pláště: oranžový behalogenní LSZH (RAL 2003) s třídou reakce na oheň Bca-s1a,d0,a1
Vodiče kabelu: 100 % měděný drát 0,57mm (4x2x23AWG)
Standardy:
- Mezinárodní norma: ISO/ IEC 11801 a IEC 61156-5
Evropská norma: ČSN EN 50173, ČSN EN 50174 a ČSN EN 50288-6-1 pro horizontální kabeláž
S. Norma: ANSI/TIA/EIA 568-C.2
Značení: po 1 metru na celé prodávané délce
Balení: v délce 305m v pevném kartónovém boxu pro snadné odvíjení nebo v délce 500m na dřevěné cívce
Přenosová rychlost
Testováno v přenosovém pásmu do 500MHz pro bezproblémovou podporu přenosové rychlosti 10Gb/s.

Naše data vycházejí z referenčních měření pomocí Fluke DTX a vycházejí z normy EN50173.
Kompatibilita
Pro zajištění spolehlivosti doporučujeme pro ukončení využít komponentů CTnet (keystone moduly, konektory RJ). Vnější průměr izolace drátu 1,12 mm.
| Kategorie | Kategorie 6A |
|---|---|
| Stínění | Stíněný |
| Podporované protokoly | 100Base-T, 10Base-T, 1000Base-T, 10000Base-T |
| Šířka pásma | 500MHz |
| Typ a velikost vodiče | měděný drát, 0,57mm AWG23 |
| Izolace a průměr vodiče s izolací | polyethylen, 1,10mm |
| Třída reakce na oheň, typ pláště | B2ca, LS0H |
| Barva pláště |
|
| NVP | 74% |

Nové balení kabelu Cat.6A – samoovíjecí box pro rychlejší a efektivnější instalace
Inovativní samoovíjecí box Cat.6A zajišťuje plynulé a bezproblémové odvíjení kabelů bez zamotávání. Umožňuje tahání více kabelů současně, což výrazně šetří čas a zvyšuje produktivitu při instalacích.






