CTnet kabel UTP cat.5e drát PE venkovní jednoplášť, 305m
Datový kabel CTnet Cat.5e s nestíněnými páry U/UTP a odolným PE pláštěm pro venkovní datové, telekomunikační přenosy. Podporuje přenosové rychlosti až 2.5 Gb/s na vzdálenost až 100 m v testovaném přenosovém pásmu 156MHz. Šířka přenosového pásma dle ČSN EN 50173 100MHz.
Podporuje napájení po Ethernetu: PoE/PoE+/PoE++ (IEEE 802.3af/at/bt), včetně 4PPoE.
Měděné páry AWG24 typu drát. Vnější venkovní plášť PE odolný protu UV záření a vodě v černé.
Vysokorychlostní protokoly Ethernet: 10-BaseT, Fast 100-BaseTX, Gigabit 1000-BaseT
Napájení po Ethernetu: PoE/PoE+/PoE++ (IEEE 802.3af/at/bt), včetně 4PPoE
Šířka přenosového pásma: 100MHz
Konstrukce kabelu: U/UTP
Typ pláště: černý venkovní PE (RAL 9005)
Vodiče kabelu: 100 % měděný drát 0,51 mm (4x2x24AWG)
Standardy:
- Mezinárodní norma: ISO/ IEC 11801 a IEC 61156-5
Evropská norma: ČSN EN 50173, ČSN EN 50174 a ČSN EN 50288-6-1 pro horizontální kabeláž
S. Norma: ANSI/TIA/EIA 568-C.2
Značení: po 1 metru na celé prodávané délce
Balení: v délce 305m v pevném kartónovém boxu pro snadné odvíjení
Přenosová rychlost
Testováno v přenosovém pásmu do 156 MHz pro podporu přenosové rychlosti až 2.5 Gb/s.

Naše data vycházejí z referenčních měření pomocí Fluke DTX a vycházejí z normy EN50173.
Kompatibilita
Pro zajištění spolehlivosti doporučujeme pro ukončení využít komponentů CTnet (keystone moduly, konektory RJ). Vnější průměr izolace drátu 0,88 mm.
| Kategorie | Kategorie 5E |
|---|---|
| Stínění | Nestíněný |
| Podporované protokoly | 100Base-T, 10Base-T, 1000Base-T |
| Šířka pásma | 100MHz |
| Průměr kabelu | 5mm |
| Typ a velikost vodiče | měděný drát, 0,51mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací | polyethylen, 0,88mm |
| Třída reakce na oheň, typ pláště | Fca, PVC a PE |
| Barva pláště |
|
| NVP | 66% |
| Poloměr ohybu | 10x průměr kabelu |
| Balení | 305 |
| Provozní teplota | -40°C až 70°C |





