CTnet

Kód produktu: 686010 Doprava a platba

104,70 Kčbez DPH, 126,69 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad - ověříme do 48hod Sledovat dostupnost - Zboží expedujeme do 24 hodin od obdržení objednávky.
ks
CTnet

Kód produktu: 686010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
104,70 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Skladem 111,40 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Skladem 138,50 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Skladem 166,30 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 7m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
193,70 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 10m Externí sklad - ověříme do 48hod
Sledovat dostupnost
186,80 Kč

Optický propojovací kabel (fibre optic patchcord) slouží k propojení aktivního prvku s místem ukončení trasy optického kabelu. Optický patch kabel je optický kabel zakončený optickými konektory. Optické patchcordy jsou vyráběny jako duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně i vícevláknové.

Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule: broušení PC/UPC (standardní), nebo úhlové broušení APC(umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu).

Parametry
Typ konektoru SC, LC