CTnet kabel FTP cat.5e drát LSZH (Dca), 305m
Instalační kabel CTnet s bezhalogenním pláštěm je stíněný datový kabel kategorie 5e určený pro vnitřní aplikace a přenos všech vysokorychlostních protokolů až po Gigabit Ethernet 1000-BaseT. Kabel zaručuje šířku přenosového pásma 100MHz.
Vysokorychlostní protokoly Ethernet: 10-BaseT, Fast 100-BaseTX, Gigabit 1000-BaseT
Šířka přenosového pásma: 100MHz
Konstrukce kabelu: FTP
Typ pláště: fialový bezhalogenní LSZH (RAL 4005) s třídou reakce na oheň Dca
Vodiče kabelu: 100 % měděný drát 0,51mm (4x2x24AWG)
Standardy: ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D
Značení: po 1 metru na celé prodávané délce
Balení: v pevném kartónovém boxu 22cm x 35cm x 35cm (šířka/délka/výška) v délce 305m
Parametry
| Kategorie kabeláže | Kategorie 5E |
|---|---|
| Stínění | Stíněný |
| Podporované protokoly | 100Base-T, 10Base-T, 1000Base-T |
| Šířka pásma | 100MHz |
| Průměr kabelu | 6mm |
| Typ a velikost vodiče | měděný drát, 0,50mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací | polyethylen, 0,99mm |
| Třída reakce na oheň, typ pláště | Dca, LSZH |
| Barva pláště |
|
| NVP | 66% |
| Poloměr ohybu | 10x průměr kabelu |
| Balení | 305 |
| Provozní teplota | -20°C až 60°C |
Ke stažení
2P008_prohlaseni-RoHS.pdf
(pdf, 157.2 kB)
2P003_prohlaseni-kabely-c5e-CTnet.pdf
(pdf, 75.2 kB)
kabel-drat-5e-ftp.pdf
(pdf, 789.1 kB)






