CTnet kabel FTP cat.6A drát LSZH (Dca), 300m
Instalační kabel CTnet je stíněný datový kabel kategorie 6A určený pro vnitřní aplikace a přenos všech vysokorychlostních protokolů až po 10-Gigabit Ethernet 10.000-BaseT. Kabel zaručuje šířku přenosového pásma 500MHz.
Vysokorychlostní protokoly Ethernet: 10-BaseT, Fast 100-BaseTX, Gigabit 1000-BaseT, 10-Gigabit 10000-BaseT
Šířka přenosového pásma: 500MHz
Konstrukce kabelu: U/FTP (stíněné páry)
Typ pláště: modrý bezhalogenní LSZH s třídou reakce na oheň Dca
Vodiče kabelu: 100 % měděný drát 0,57mm (4x2x23AWG)
Standardy: ISO/IEC 11801, EN 50173 a ANSI/TIA 568.2-D
Značení: po 1 metru na celé prodávané délce
Balení: na dřevěné cívce v délce 300m
| Kategorie | Kategorie 6A |
|---|---|
| Stínění | Stíněný |
| Podporované protokoly | 100Base-T, 10Base-T, 1000Base-T, 10000Base-T |
| Šířka pásma | 500MHz |
| Průměr kabelu | 7,5mm |
| Typ a velikost vodiče | měděný drát, 0,57mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací | polyethylen, 1,02mm |
| Třída reakce na oheň, typ pláště | Dca, LSZH |
| Barva pláště |
|
| NVP | 66% |
| Poloměr ohybu | 10x průměr kabelu |
| Balení | 300 |
| Váha | 58 kg/km |
| Provozní teplota | -20°C až 60°C |

Kabely CTnet™ Cat.6 a Cat.6A
Rádi bychom Vás informovali o naskladnění datových kabelů cat.6 UTP LSZH (nově na samoodvíjecí cívce v katónovém boxu) a kabelu cat.6A FTP LSZH. Kabely ctnet™ vynikají technickými parametry a zajímavou cenou. Více informací→



